Výstava motorsportu v Mostě

Náš team pro Vás připravuje exklusivní výstavu s názvem PITLANE 2015, kterou můžete navštívit ve dnech 20-22.11.2015 v Carbonia Racing Aréně v Mostě. Uvidíte zde stovky unikátních závodních automobilů, motorek, motokár a exponátů z mnoha odvětví motorsportu na ploše až 20 000 metrů čtverečních. Hlavním cílem výstavy bude seznámit všechny diváky s jakou technikou momentálně Česká republika disponuje nebo disponovala. Celá výstava bude realizovaná z větší části v areálu nově budované stálé expozice a muzea motorsportu a také v prostorách motokárové haly uvnitř i s venkovními plochami. Předpokládaný počet exponátů je 500 a více s hlavním zaměřením pro motorsport. Výstavu bude doprovázet fotografická soutěž našich nejlepších fotografů z celé ČR zaměřena na motorsport všech kategoriích.

Po celý víkend pro Vás bude připraven bohatý doprovodný program.

I pro nejmenší návštěvníky budou připraveny soutěže, herní konzole a jízdy na trenažerech, dospělí si mohou vyzkoušet přezouvání kol se vzduchovou pistolí, Simulátory nebo fotografování s hosteskami atd. Také připravujeme podpisové akce jezdců.

Carbonia Team 29.6.2015, 20:12 4106x


Čtěte také...

Motokárová Hala v Mostě

Carbonia pro příznivce nově otevřela motokárovou halu. Prozatím je otevřená pouze pro členy, ale v brzké době se otevře i pro širokou věřejnost.

Carbonia Team 29.6.2015, 20:12 6673x

Carbonia RALLY Champion

Při příležitosti výstavy se také bude konat závod v rally pořádaný nedaleko od výstavy a to na Hipodrom Most. Tento závod je spjatý s výstavou především tím že závodnické depo bude součástí venkovních prostorů vystavy. pro milovníky techto závodů máme připraven bohátý program v areálu Hipodromu, kde se budou konat téměř všechny připravované erzety. Tribuna Hipodromu pojme více jak dva tisíce diváků, kteří budou celou show sledovat také na obrazovce kde se budou vysílat záběry z průběhu závodu. Tento závod jsme nazvali Carbonia RALLY...

Carbonia Team 29.6.2015, 20:12 5755x

Pitlane 2015

Připravte se na jednu z největších výstav tohoto roku zaměřenou výhradně na Motorsport nejen z Čr. Okruhy, vrchy, rally, karting, moto, profesionální i amatérské. Vyhlášení krále volantu a maximální doprovodný program.

Carbonia Team 29.6.2015, 20:12 5679x
TOPlist