PITLANE 2016


Omlouváme se všem nadšencům, ale výstavu jsme nuceni zrušit a budeme hledat jiný termín! Opět nám nevychází propojení výstavy a závodu v Rally. Jelikož se nám nepodařilo shromáždit veškeré povolení pro zmíněné rally a samotná výstava by nebyla možná z důvodů finančního zajištění. Děkujeme všem za pochopení a doufáme že nám zachováte přízeň. I přesto, že naše srdíčko hodně hodně tluče pro motorsport, tak se vše nedaří podle našich představ :-(


 Ale pevně věříme že se nám to podaří.      Náš team pro Vás připravuje exkluzivní výstavu s názvem PITLANE 2016, kterou můžete navštívit ve dnech 1-3.4.2016 v Racing Aréně v Mostě. Uvidíte zde stovky unikátních závodních automobilů, motorek, motokár a exponátů z mnoha odvětví motorsportu na ploše až 20 000 metrů čtverečních. Hlavním cílem výstavy bude seznámit všechny diváky s jakou technikou momentálně Česká republika v motorsportu disponuje nebo disponovala. Celá výstava bude realizovaná z větší části v areálu nově budované stálé expozice a muzea motorsportu ale také v prostorách motokárové haly uvnitř i s venkovními plochami. Předpokládaný počet exponátů je 500 a více, s hlavním zaměřením pro motorsport. Výstavu bude doprovázet fotografická soutěž našich nejlepších fotografů z celé ČR zaměřena na motorsport ve všech kategoriích.


   Při příležitosti výstavy se také bude konat závod v rally, pořádaný nedaleko výstavy a to na Hipodromu Most. Tento závod je spjatý s výstavou především tím, že závodnické depo bude součástí venkovních prostorů výstavy. pro milovníky techto závodů máme připraven bohatý program v areálu Hipodromu, kde se budou konat téměř všechny připravované erzety. Tribuna Hipodromu pojme více jak dva tisíce diváků, kteří budou celou show sledovat také na obrazovce, kde se budou vysílat záběry z průběhu závodu. Tento závod jsme nazvali Carbonia RALLY Champion.


    I pro nejmenší návštěvníky budou připraveny soutěže, herní konzole a jízdy na trenažerech, dospělí si mohou vyskoušet přezouvání kol se vzduchovou pistolí, simulátory nebo fotografování s hosteskami atd. Také připravujeme podpisové akce našich nejlepších závodníků.

S novinkami Vás budeme průběžně informovat na FB nebo zde na našich nově založených stránkách Carbonia Racing Areny. Budeme se snažit ze všech sil pro Vás uspořádat jednu z nej výstav zaměřenou na motorsport v ČR.


Po celý víkend pro Vás bude připraven bohatý program.


Těšíme se na vás. Váš team Carbonia.
.


TOPlist